Guestbook
HOME | WRITE
   Your message

Guest No : 11 of 11
Post by : Klajd Kapinova on 11 July 2005 22:05:12[ 66.9.234.225 ]

Detail :
Ka materiale shume interesante, por mendoj se duhet pasuruar me tej. Sot ekzistojne mundesite per pasurimin me tema te reja, qe kane nje histori te vjeter ne koha, por qe gjate 8 vjeteve te qeverisjes se pushtave te PK (S) shqiptaret u privuan nga e drejta e njohjes se historite se tyre dhe media ne Shqiperi e diaspore shkroj edhe per pulat e Socialisteve dhe limonatat e Ramizit dhe vejushes se diktatorit dhe kurresesi per malet me kufoma qe akuzojne ata qe i krijuan me terror barbar. Nuk kemi interes te dime per luften brenda llojit komunist qe ka ndodhur gjate harkut kohor te viteve 1944-1990 dhe 1997-2005, se si ata eleminuan njeri tjetrin jo per te sjelle demokracine por kush ta shtyp edhe me shume popullin shqiptar martir ne emer te proletariatit. Mund te intestigohen tema sikurse ndodh edhe ketu ne USA ne menyre te pavarur, mbasi shanset tashti qe e djathta erdhi me sukses ne pushtet duhen te zbardhen ne menyre qe te mos futen ne kalendat greke sikurse krimi, ose te futen ne nje thes engjelli me djallin, sikurse u veprua deri me sot. Na mbyten faqet e internetit dhe gazetat ne vendlindje dhe diaspore vetem me ish-kreret e numeklatures se hurit dhe litarit dhe sot jane kthyer ne bossa qe zoterojne ekonomine shqiptare qe drejtohet Alcapone-t kut te dalur boje ne roze. Mafia e tyre me gjithe pushtet ne PS duhet diskriminuar sepse mbi to rendon krimi i vrasjes se nje populli qe sot i tha STOP dhe te drejten te djathtes per ti nxjerre fytyren e vertete se kush jane ata. Shikoni ata e bene vete ligjin elektoral per zgjedhje, zgjodhen komisionin elektoral qendror dhe lokal me shumice votash dhe sot thone se ata jane te manipuluar nga e djathta. E kush kokat e korrupsionit dhe kete genjeshter e thone per t´i hedhe nje hi syve popullit ne kete stine te nxehte. Boll me mashtrime dhe vonesa per ligjerimit te votes kunder komunisteve, sepse populli e dha verdiktin e tij dhe nuk ka te drejte askush te loz me te, sepse populli nuk eshte top futbolli...

Guest No : 10 of 11
Post by : kocka on 21 April 2005 17:01:00[ 209.104.139.221 ]

Detail :
zoti ju bekofte.
ju jeni trima.po i beni nje sherbim te madh drejtesise.
duhet te punoni fort qe keto informacione te prapagandohen ,dhe te njihen nga shumica dermuse e popullsise se jugut ,ngjarjet qe ju trajtoni dhe un i lexova ne faqen tuaj jan identike sic kan ndodhur ne ralitet ,se un i kam par ato me sy ,dhe i njoh organizatoret.ata duhet te pergjigjen me cdo kusht perpara drejtesise me ndryshimin e pushtetit.dhe faktet duhet te mblidhen.

Guest No : 9 of 11
Post by : Shqiptar& Kasovar =1 on 29 March 2005 23:24:18[ 66.2.161.45 ]

Detail :
Ke te drejte poshte komunistat Rofte shqiperia, kosova cameria dhe trojet shqiptare.

Guest No : 8 of 11
Post by : on 29 March 2005 08:10:29[ 217.82.28.80 ]

Detail :
respekt per kete faq,shune e qellume eshte.......komunstitat vran edhe kosovarin e madh Ahmet Krasniqi ne mes te Tiranes ne kohet kur baca Ahmet me se shumti i eshte duhur Kosoves!!!!!!

Guest No : 7 of 11
Post by : Nacisti on 10 March 2005 07:22:13[ 217.227.209.16 ]

Detail :
Ju pershendes dhe ju them mos u dorzoni kurre Komunizmit ai eshte pjelle e dreqit siq eshte Pedersi Nano me Islamin

Guest No : 6 of 11
Post by : memaliot puro on 28 January 2005 15:17:14[ 172.212.161.74 ]

Detail :
ore qenkan shtuar memaliotet neper forume dhe sdime gje nga flisni o patriota edhe e verteta eshte se komunistet jan mbeturinat e shqiperise jan frikacaket e kombit per gjithcka votat duhet te shkojne gjithmone te demokratet ose kujtdo ju deshironi asnjehere komunisteve ajde ja kalofshi mire

Guest No : 5 of 11
Post by : Sopot Behania on 21 January 2005 20:49:04[ 68.248.224.108 ]
Homepage : http://www.edsh.org

Detail :
Barbarite komuniste nuk duhet te harohen kaq kollaj.I haruam ne 92 dhe e pesuam serisht ne 97.
Pra le ti hapim syte popullit tone qe te mos biem serish ne gracka te klaneve te kuq qe mbane me gjakun tone.
Pergezime per kete faqe dhe Zoti qofte me ju

Guest No : 4 of 11
Post by : on 14 January 2005 16:45:24[ 193.205.135.210 ]

Detail :
Rinia shqiptare duhet te bej cmos per te zgjuar idet e shqiptarve mbi keto ngjarje.Gjithashtu duhet bere cmos qe te gjitha shtresat dhe opinioni shqiptar te njohi te verteten dhe ti ndaloj keta zagare qe po varrosin cdo dite e me shume shqiperine.

Guest No : 3 of 11
Post by : Anonim on 13 January 2005 22:23:40[ 216.166.12.2 ]

Detail :
Une jam nga shkodra dhe kam qendruar shume ne Vlore. Me vjen me te vertete keq per ate qe ndodhi ne Vlore dhe ne te gjithe shqiperine. Por me e keqe eshte ajo qe sot jane po ato njerez ne pushtet dhe po perfitojne akoma. prandaj them se duhet thene e verteta qe ta shohin te gjithe se kush jane ato masakruan dhe po "masakrojne" nje popull te tere. Me respekte anonim nga shkof

Guest No : 2 of 11
Post by : Uran on 09 November 2004 13:33:16[ 172.186.168.91 ]

Detail :
Website me permbajtje shume rrenqethese dhe vlera historike teper negative.

Komunisteve nuk do te ju falet kurre cfare i kane bere Shqiperise.Jane ata qe kurre nuk e kane lene shqiperine te perparoje dhe kane ndare shqiperine ne dysh. Ne perendimore dhe lindore. Keta te dyte duhet te fshihen nga faqja e dheut Shqipetare qe te mund te shohim drite ndonje here.

Guest No : 1 of 11
Post by : memalioti on 19 October 2004 22:32:48[ 4.236.234.215 ]
Homepage : http://atdhetar

Detail :
per here te pare e shokoj kete faqe me te vertete pamje tronditese

-------------<< Top >>-------------
Powered by cgi2you